AromaTouch, Aroma masáž esenciálními     100%  přírodními éterickými oleji

AromaTouch

 Aroma masáž esenciálními éterickými 100% přírodními oleji 


Aroma masáž je hluboce relaxační a hluboce uvolňující, vysoce účinná a velice jemná masáž. Tělo velice intenzivně regeneruje  nastává psychická, fyzická, duševní rovnováha a harmonizace.  Esence použité při aroma Touch - aroma masáži jsou každému připraveny "na míru" .  Aroma masáže jsou velice oblíbené a vysoce účinné.


Působí velice hluboce, uvolňuje mysl, tělo, velice jemně a šetrně působí na celém těle a na těle jako celku ve všech vrstvách.


Aroma masáž zbavuje únavy a napětí, zmírňuje depresivní stavy, napětí, bolesti, předchází některým onemocněním a pomáhá regenerovat a nastolit rovnováhu k seberegeneračním a  sebeuzdravujícím schopnostem těla. Uvolňuje tělo a posiluje mysl, naladí a pozvedává skrze Ducha.


Všechny používané esenciální oleje jsou 100% přírodní , účinek je silnější a účinnější než u jakýchkoliv jiných druhů masáží.


Přírodní 100% esenciální vysoce účinné éterické oleje působí při masáži přes pokožku do těla a zároveň se dechem vstřebávají  inhalací. Skrze Dech a čichové nervy působí na limbický systém v mozku - to je nejzákladnější oblastí vědomí.