Oleje a esence Samaya

Oleje a esence k vyzvednutí ve Studiu Leia

Nekonečná hojnost  1. - 3. čakra

Světelná olejová esence - Kouzelná a láskyplně ohnivá, plná přílivu energie, vitality, štěstí, radosti, hojnosti a potěšení. Její barva je jemně oranžovo-korálová s perleťovým nádechem. Uvnitř lahvičky je krystal granátu. Je namíchána z bio vzácných olejů, z bio olejů květů a rostlin, drahých kamenů, z barevných esencí, Equilibria a Světelných energií z těch nejčistších úrovní.Pomáhá léčit skryté stíny a přináší příležitost k jejich léčení.

Nastoluje rovnováhu mezi aktivitou a odpočinkem, neboť vše co je v harmonii, přináší úspěch.
Uzdravuje spodní tři čakry, zejména vztahová témata a pomáhá spojit se s vlastní silou a vitalitou.
Je to esence, která vyvažuje mužský a ženský aspekt v nás a probouzí tak tvořivou energii.
Uvolňuje potlačené city a obnovuje spontánnost, optimismus a podporuje vše hravé, šťastné a pozitivní. Aktivuje odvahu konat a prosadit se.
Přináší schopnost ocenit sebe a přijímat uznání druhých. Ukotvuje v životě a dává odvahu žít a prožívat. Probouzí láskyplně kundalini energii.
Integruje, spojuje, vytváří celistvost. Kultivuje a harmonizuje živel Vody, Ohně a Země.
Je esencí pohybu, tvůrčí síly a přináší chuť ke změně a energii k tomu potřebnou. Tímto otevírá nepoznané možnosti, které se stávají příležitostmi k hojnosti, která je nevyčerpatelná.Použití: Před prvním použitím se s esencí spojte, nalaďte se na ni. Přiložte ji k srdci, tak, aby mohlo dojít ke spojení vašich polí a ona začala pro vás "pracovat". Esence je vícesložková, je tedy nutné ji před každým použitím promíchat tak, aby došlo k promíchání všech účinných látek. Poté malé množství esence vetřete k podbřišku a na místo kostrče, případně kdekoliv, kde intuitivně ucítíte. Velmi účinná také v koupeli-postačí pár kapek do vany a pracuje pro vás ve všech rovinách těl. Možno použít také do aromalampy.Složení: Bio panenský olivový olej, Bio meruňkový olej, Bio avokádový olej, Bio olej z vinných hroznů, broskvový olej, dýňový, avokádový, macerát Svatojánských bylinek, konopný olej, bylinný olej z polí a luk Francie, Bio olej z Peru - amazonského léčivého stromu, rostlinné éterické oleje jako heřmánek, levanduli, santal, růžová palma, hřebíček, ravintsara, lilie, třešňový květ a jiné vzácné květové oleje, mocné energie granátu, jaspisu, křišťálu, pyritu, labradoritu a jiných vzácných kamenů jako pyrit a labradorit, barevné esence v barvě tyrkysové, královské modré, duhové, červené, oranžové a zlaté.Afirmace: Při použití esence doporučuji pronést tuto afirmaci: "Otevírám se radosti a s láskou a vděčností přijímám z nekonečného zdroje hojnosti. Já jsem magnetickou silou hojnosti všeho. Já jsem sám/a sebou."

     Cena: 350,- Kč.
Objem: 30ml
Výroba: Vlaďka Samaya, www.vnitrnilaska.cz,

tel: 737-177-770,
Obrázky: Milena Ebergényi, www.ebeart.cz

Vnitřní láska 3. - 5. čakra

Světelná olejová esence bezvýhradné lásky, sebelásky, sebedůvěry, posílení srdce, čistoty a duchovní jasnosti. Její energetická barva je perleťově světle růžová s purpurovou. Je energetizována energií Archanděla Chamuela. Uvnitř lahvičky je krystal avanturínu a růženínu. Je namíchána z bio vzácných olejů, z bio olejů květin a rostlin, drahých kamenů, z barevných esencí, Equilibria a Světelných energií z těch nejčistších úrovní.Pomáhá překonávat pochybnosti o sobě a spojit se tak s Vyšší láskou a posiluje ženský aspekt. Vnáší lásku do bojů, transformuje je a tím otevírá srdeční centrum Lásce.

Léčí vnitřní dítě a stejně tak malé děti ji milují. Tiší, uklidňuje a prosvětluje. Při nachlazení a kašli velmi účinná.
Rozpouští hluboké bloky minulosti a probouzí schopnost sebe-přijetí a sebe-ocenění. Rozvíjí srdce a probouzí lásku k sobě.
Otevírá úctě a sebeúctě, a to zejména ve vztazích. Pomáhá sdělovat pravdy, potřeby a pocity. Posiluje otevřenou a srdečnou komunikaci.
Tato léčivá esence vyrovnává srdce na všech energetických rovinách, dává schopnost milovat a být milován.
Propojuje srdce s vyšším vědomím a pomáhá sladit se s vlastním posláním a realizovat je. Spojuje protiklady. Integruje tělo, duši a ego s Vyšším Já.
Je esencí světla, očištění, vyjasnění a otevření se.

  • Posiluje a kultivuje element Vody, Země a Vzduchu. Uvádí je do rovnováhy s ostatními elementy.Použití: Před prvním použitím se s esencí spojte, nalaďte se na ni. Přiložte ji k srdci, tak, aby mohlo dojít ke spojení vašich polí a ona začala pro vás "pracovat". Esence je vícesložková, je tedy nutné ji před každým použitím promíchat, tak aby došlo k promísení všech účinných látek. Poté malé množství esence vetřete na hrudník, zápěstí a ramena, případně kdekoliv, kde intuitivně ucítíte. Velmi účinná také v koupeli-postačí pár kapek do vany a pracuje pro vás ve všech rovinách těl. Možno použít také do aromalampy.Složení: Bio panenský olivový olej, Bio meruňkový olej, Bio avokádový olej, Bio olej z vinných hroznů a olej broskvový a mandlový, macerát růže indické, olej z francouzských růží. Dále obsahuje rostlinné éterické oleje jako růži tureckou, růži arabskou, pižmo, jablko, heřmánek, hřebíček, geranium růžové, mošus, kadidlo, palmarosu, klementinu, ylang, bergamot, a jiné vzácné květové oleje, mocné energie růženínu, tygřího oka, avanturínu, křišťálu a jiných vzácných kamenů, barevné esence v barvě korálové, zlaté, růžové, fialové a tyrkysové.Afirmace: Při použití esence doporučuji pronést tuto afirmaci: "Otevírám se lásce, miluji a jsem hluboce milován/a. Jsem čistotou stvoření. Vím, kdo jsem."

  • Cena: 350,- Kč.

    Objem: 30ml
    Výroba: Vlaďka Samaya, www.vnitrnilaska.cz, tel: 737-177-770
    Obrázky: Milena Ebergényi, www.ebeart.cz

Hluboké ztišení 5. - 8. čakra

Světelná olejová esence - Esence klidu, pravdy, intuitivního poznání a inspirace. Esence vnitřního léčitele a duchovní záchrany. Její energetická barva je tyrkysová a tmavě purpurová. Uvnitř lahvičky je krystal Sodalitu. Je namíchána z bio vzácných olejů, z bio olejů květin a rostlin, drahých kamenů, z barevných esencí, Equilibria a Světelných energií z těch nejčistších úrovní.Přináší hluboký mír a ochlazuje emoce. Probouzí mystéria Lásky a Pravdy.
Rozpouští iluzi, tiší mysl, léčí hluboké duchovní problémy a tímto uvolňuje cestu k vyšším zkušenostem. Vede nás k naslouchání svého srdce.
Lze ji také nazvat duchovní záchranou, která zklidní emočně vypjaté stavy a tím pomáhá přinést a vidět řešení a navázat kontakt s vlastními silami.
Podporuje klidný spánek jak u dospělého tak u dětí. Děti ji milují.
Uvolňuje strach ze sebe-vyjádření, strach z projevu a ztráty. V období chaosu otevírá schopnost vidět cestu a směr. Aktivuje ženský princip schopnosti přijímat a důvěřovat.
Pomáhá nám vstoupit do kontaktu s vlastní silou a sdílet své talenty s širší veřejností. Stimuluje inspiraci. Pomáhá napojit se na účel vlastního života.
Podporuje nás vidět pravdu a posiluje víru v sebe sama. Vhodná k meditaci a k vědomému zpracování emocí. Rozvíjí aspekty Božského ženství a láskyplně otevírá třetí oko.
Je esencí sebedůvěry, sebe-projevu a vnitřního ticha, ze kterého se rodí vhled a celistvost.
Harmonizuje všechny 4 elementy, zejména element Vzduchu a uvádí je mezi sebou do rovnováhy.Použití: Před prvním použitím se s esencí spojte, nalaďte se na ni. Přiložte ji k srdci, tak, aby mohlo dojít ke spojení vašich polí a ona začala pro vás "pracovat". Esence je vícesložková, je tedy nutné ji před každým použitím promíchat tak, aby došlo k promísení všech účinných látek. Poté malé množství esence vetřete za krk, na spánky, nebo ramena, případně kdekoliv, kde intuitivně ucítíte. Velmi účinná také v koupeli - postačí pár kapek do vany a pracuje pro vás ve všech rovinách těl.Složení: Bio panenský olivový olej, Bio meruňkový olej, Bio olej z vinných hroznů, olej mandlový, olej broskvový a macerát růže indické. Rostlinné éterické oleje jako jasmín, lilii, broskev, šalvěj, kadidlo, sladký pomeranč, cypřiš, ho-sho, levanduli, a jiné vzácné květové oleje. Mocné energie sodalitu, chalcedonu, ametystu, hematitu a jiných vzácných kamenů, barevné esence v barvě magenty, duhové, královské modré, fialové, červené a korálové. Afirmace: Při použití esence doporučuji pronést tuto afirmaci: "Klid a mír mně obklopuje, plyne skrze mne a stává se mnou. Já jsem ten, kdo VÍ, ten kdo JE a kdo má JASNO."

    Cena: 350,- Kč.
Objem: 30ml
Výroba:
Vlaďka Samaya, www.vnitrnilaska.cz,

tel: 737-177-770
Obrázky: Milena Ebergényi, www.ebeart.cz

Světlo Bohyně - Esence ženství

Světelná olejová esence - Esence Světla posvátnosti ženy. Velmi silná a mocná energetická olejová kráska. Uvnitř lahvičky je krystal měsíčního kamene. Je namíchána z bio vzácných olejů, macerátů bylin letošního léta, z bio olejů květin a rostlin, drahých kamenů a Světelných energií z těch nejčistších úrovní.Zažehává pravost sebe sama, láskyplně probouzí kundalini energii. Otevírá ženskou podstatu v té nejčistší formě.
Velmi účinně prosvětluje pánev a probouzí vnitřní ženu. Uzdravuje orgány ženského těla.
Uzdravuje energii ženy Bohyně a vyrovnává ji takto s mužskou rovinou Boha, jež ji poté dovoluje a umožňuje ustát si sebe a svůj prostor.
Je prostředníkem k nalezení hluboko dřímajících darů, jež vedou k sebe-naplnění.
Učí a vede k sebepoznání a k přijetí jedinečných kvalit duše ženy.
Tato léčivá esence vyrovnává srdce, vnáší lásku do nitra a aktivuje tak pravou podstatu bytí.
Spojuje protiklady. Integruje tělo, duši a ego s Vyšším Já.
Je velmi pečující, omlazující a prosvětlující.
Je esencí světla, smyslnosti, očištění, uvolnění, spontánnosti a otevření se.
Posiluje a kultivuje všechny 4 elementy. Uvádí je do rovnováhy s ostatními živly.Použití: Před prvním použitím se s esencí spojte, nalaďte se na ni. Přiložte ji k srdci, tak, aby mohlo dojít ke spojení vašich polí a ona začala pro vás "pracovat". Poté malé množství esence vetřete na podbřišek, kostrč, pánev a spodní část páteře. Případně kdekoliv, kde intuitivně ucítíte a také na celé tělo. Velmi účinná také v koupeli- postačí pár kapek do vany a pracuje pro vás ve všech rovinách těl.
Tento olej lze naředit až na objem 200ml jiným bio olejem, např. olivovým, broskvovým či jiným. A získat tak olej tělový a potírat jím celé tělo.Složení: Bio panenský olivový olej, Bio meruňkový olej, Bio arganový olej, Bio olej z vinných hroznů, olej broskvový a olej mandlový. Dále obsahuje rostlinné éterické oleje jako geranium, bergamot, manuku, pelargonii, cypřiš, ylang-ylang, citronelu, hřebíček, skořici, mateřídoušku, a jiné vzácné květové oleje. Vůně hroznů, pomeranče, růže macaráty Máří listu, kontryhele, jetele, břízy, sedmikrásky a jiných vzácných olejů. Mocné energie růženínu, tygřího oka, avanturínu, křišťálu, labradoritu, pyritu a jiných vzácných kamenů. A k tomu jsou přidány vibrace barvy fialové, zelené, zlaté, olivové a korálové.Afirmace: Při použití esence doporučuji pronést tuto afirmaci: "Já jsem ženou v tom nejhlubším a nejčistším projevu sebe sama. Já jsem Světlem svého Světa, já jsem uvolněná a důvěřuji."

    Cena: 350,- Kč.
Objem: 30ml
Výroba: Vlaďka Samaya,
www.vnitrnilaska.cz,

tel: 737-177-770
Obrázky: Milena Ebergényi, www.ebeart.czPosvátné spojení - Esence harmonie

Světelná olejová esence - Esence Světla dokonalé harmonie všeho v nás a okolo nás. Velmi silné a mocné energetické olejové propojení jež odvážně harmonizje všechny úrovně našich vztahů. Uvnitř lahvičky je krystal unakitu a rodonitu. Jsou to duální kameny v páru (harmonie v jednom a následné společné spojení) . Esence je namíchána z léčivých bio vzácných olejů, macerátů bylin letošního léta, z bio olejů květin a rostlin, drahých kamenů a Světelných energií z těch nejčistších úrovní.Harmonizuje ty nejposvátnější roviny ženství a mužství v nás a otevírá tak skutečnému naplněnému partnerství. ´Účinně uzdravuje vnitřního muže a probouzí sílu a odvahu konat.
Dovoluje nám zakusit své pravé bytí ve světle harmonie a sounáležitosti se sebou samým. Harmonizuje všechny čakry.
Je esencí čisté lásky, esencí nekonečnosti a zároveň vnitřní jedinečnosti.
Otevírá srdce schopnosti pravdivě milovat a odevzdat se.
Tato léčivá esence prosvětluje srdce a vynáší s láskou na povrch vše, co brání prožít a zažít extázi života v čistotě propojení.
Spojuje protiklady. Integruje tělo, duši a ego s Vyšším Já.
Je velmi pečující, omlazující a prosvětlující.
Je esencí světla, očištění, uvolnění, spontánnosti a otevření se.
Posiluje a kultivuje všechny 4 elementy. Uvádí je do rovnováhy s ostatními živly.Použití: Před prvním použitím se s esencí spojte, nalaďte se na ni. Přiložte ji k srdci, tak, aby mohlo dojít ke spojení vašich polí a ona začala pro vás "pracovat". Poté malé množství esence vetřete na podbřišek, solar a zejména srdce. Případně kdekoliv, kde intuitivně ucítíte a také na celé tělo. Velmi účinná je také v koupeli- postačí pár kapek do vany a pracuje pro vás ve všech rovinách těl. Tento olej lze naředit až na objem 200ml jiným bio olejem, např. olivovým, broskvovým či jiným. A získat tak olej tělový k potírání celého těla.Složení: Bio panenský olivový olej, Bio meruňkový olej, Bio avokádový olej, Bio olej z vinných hroznů, olej broskvový. Dále obsahuje macerát Svatojánských bylinek, krystalový olej, pařížskou růži, léčivý bio olej amazanského stromu z Peru, rostlinné éterické oleje jako ylang, geranium, skořici, exotiské ovoce, máte, pižmo, lotosový květ, ho-sho, vůni květů jara, jiné vzácné květové oleje, mocnou energii krystalů všech čaker, např.růženínu, křišťálu, sodalitu, ametystu, avanturínu a mnoha jiných vzácných kamenů. A k tomu jsou přidány vibrace barvy zelené, žluté, červené, bílé a duhové.Afirmace: Při použití esence doporučuji pronést tuto afirmaci: "Já jsem tou nejvyšší úrovní harmonie v mém posvátném nitru. Já jsem dokonalým a čistým spojením lásky ve mně. Miluji a jsem milován/a"

    Cena: 350,- Kč.
Objem: 30ml
Výroba: Vlaďka Samaya, www.vnitrnilaska.cz,

tel: 737-177-770,
Obrázky: Milena Ebergényi, www.ebeart.cz

Esenciální parfémek - Píseň Duše

Něžný esenciální světelný parfémek ve sprayi - Esence Světla duše, věrnosti sobě a pozemského štěstí. Je energizován energií Krista, jako světelným portálem harmonie v nás. Uvnitř lahvičky je srdce hematitu, jež harmonizuje, vyrovnává, posiluje, uzemňuje a léčí. Esenciální parfém je stvořen ze vzácných olejů krásných vůní, z olejů květin a rostlin, drahých kamenů celé čakrové škály a Světelných energií z těch nejčistších úrovní.Pomáhá překonávat pochybnosti o sobě a otevírá pravdě o tom, kdo jsem.

Propojuje Nebe se Zemí, prosvětluje a rozšiřuje energetické pole a harmonizuje osobní Merkabu.
Otevírá moudrosti a pravdě o vlastní cestě Ducha v těle, prozařuje iluzi a vynáší k vědomí směr a cestu v tomto bytí.
Otevírá sebeúctě, upevňuje vztah k sobě a dovoluje duši zpívat svou osobní píseň, tedy prožívat a žít sebe sama.
Tato léčivá esence vyrovnává a harmonizuje všechny čakry od 1. až po 12. čakru a to na všech energetických rovinách. Ochraňuje a upevňuje štěstí a hojnost ve fyzickém bytí.
Propojuje srdce s vyšším vědomím a pomáhá sladit se s vlastním posláním a realizovat je.
Je esencí světla, lásky, vyššího vědomí a pravdy.
Posiluje a kultivuje všech 7 elementůPoužití: Před prvním použitím se s esencí spojte, nalaďte se na ni. Přiložte ji k srdci, tak, aby mohlo dojít ke spojení vašich polí a ona začala pro vás "pracovat". Esence je lehce vícesložková, je tedy vhodné ji před každým použitím promíchat, tak aby došlo k promísení všech účinných látek. Poté malé množství esence stříkněte do své aury kdekoliv, kde intuitivně ucítíte.Složení vůně: Úvod patří koření s teple se linoucí skořicí, hřebíčkem a pikantním muškátovým oříškem jemnými tóny karafiátu. Poté přicházejí šťavnaté pomeranče s citrony a bergamotem v nádherném spojení s jasmínem a zelenými cedrovými jehličkami. V další fázi vstupuje pačuli a santal s květinovým opojením z růží a gerania. S láskou vstupuje také kadidlo s labdanem a opoponaxem. Vůně jsou umocněny silou energie růženínu, tygřího oka, avanturínu, křišťálu, citrínu, granátu, hematitu, chryzokolu, ametystu, turmalínu, chalcedonu, jaspisu a jiných vzácných kamenů.Afirmace: Při použití esence doporučuji pronést tuto afirmaci: "Já jsem světlem mého bytí. Já vím, kdo jsem. Já zde s láskou žiji a zpívám píseň své duše"

   Cena: 350,- Kč.
Objem: 30ml
Výroba: Vlaďka Samaya, www.vnitrnilaska.cz,

tel: 737-177-770
Obrázky: Milena Ebergényi, www.ebeart.cz

Esence - Očista prostoru a aury

Světelná esence ve sprayi - Velmi účinná a láskyplná esence, která čistí a prosvětluje prostory a auru. Za pomocí Světla uvolňuje negace a vytváří pole bezpečí a čistoty. Představuje esenci jasného světla oranžové esence Krista. Je namíchána z bio vzácných bylin, bio pryskyřic, z energie drahých kamenů, barevných esencí, a Světelných energií z těch nejčistších úrovní. Uvnitř lahvičky je krystal turmalínu v křišťálu, jež jsou v této kombinaci dány člověku jako léčitelé těla i duše, harmonizující krystaly Lásky. Čistí a ochraňuje osobní auru a prostory, rozšiřuje elektromagnetické a bioenergetické pole, uzavírá ho a ochraňuje.

Detoxikuje a pročišťuje energie a podporuje přijímání nových světelných frekvencí.
Rozpouští vzorce minulosti a přivádí novou vyšší energii.
Pomáhá nám ukotvit se ve vlastním těle, vyrovnává energie, čistí emoce strachu a harmonizuje.
Podporuje nové začátky a vůli k vytvoření jasné základny v sobě a okolo sebe, uzemňuje.
Osvobozuje a přináší nejvyšší možnou duchovní ochranu, klid a mír.
Je esencí moudrosti, svobody a ochrany na cestě životem.
Harmonizuje, zaceluje a vyrovnává aurické pole, všechny 4 elementy v nás a vnáší světlo do prostor našeho bytí. Vynikající pro ty, kteří pracují s lidmi, energiemi, nebo se nalézají v emočně náročnějším prostředí. Použití: Před prvním použitím se s esencí spojte, nalaďte se na ni. Přiložte ji k srdci, tak, aby mohlo dojít ke spojení vašich polí a ona začala pro vás "pracovat". Esence je vhodné před každým použitím protřepat, tak aby došlo k promísení všech účinných látek. Poté stříkněte esenci nad, nebo vedle hlavy, k solar plexu, nebo kamkoliv intuitivně ucítíte. K harmonizaci a očistě místa, nebo místnosti, pak kamkoliv do prostoru.Složení: Bio šalvěj, opopanax, pryskyřici Celestial, pryskyřici Kadidlo, čakrové vykuřovadlo, Myrhu černou, rostlinné éterické oleje jako levanduli, bergamot, Tymián, Rozmarýn, cedr, mateřídoušku, pomeranč, cypřiš a jiné vzácné květové oleje, mocné energie turmalínu, křišťálu, růženínu a dalších vzácných kamenů, barevná esence v barvě magenty, duhové a zlaté. Afirmace: Při použití esence doporučuji pronést tuto afirmaci: "Ukotvuji Světlo a Lásku ve mně a okolo mě a tato síla se šíří skrze mne, do všech prostor, míst a vytváří nekonečné pole Lásky a bezpečí."

   Cena: 350,- Kč.
Objem: 50ml
Výroba: Vlaďka Samaya, www.vnitrnilaska.cz,

tel: 737-177-770
Obrázky: Milena Ebergényi, www.ebeart.cz

Vibrační kartičky s afirmacemi - květ života

Energizující kartičky v barvách všech čaker. Speciálně vytvořeny k nabíjení vody, ke zvýšení vibrací jakékoliv tekutiny, tedy i olejů, krémů, či nápojů.
Energie posvátného symbolu květu života, vibrace barvy a afirmací prostoupí kapalinu, ale také prostor ve kterém se nachází. Pozvedne kvalitu čehokoliv, s čím se dostane do kontaktu. Jejich využití je mnohostranné, dovolte své fantazii, aby byla využita a dovolte si hrát (vložit pod polštář, ke kytkám, na lednici atd.)Kartičky jsou z omyvatelného materiálu. Květ života - jeden ze symbolů posvátné geometrie obsahující starověké posvátné významy. Je to vizuální propojení vláken života skrze všechno živé, celé Universum. Obsahuje všech 5 platónových těles. Podle Platóna se oheň skládal ze čtyřstěnů, vzduch z osmistěnů, voda z dvacetistěnů a země z krychlí, obrys světa pak tvořil dvanáctistěn. Pravidelným mnohostěnům se ještě dnes říká "platónova tělesa. Obsahuje též Kabalistický strom života, Metatronovu kostku (krychli), Davidovu hvězdu - Merkabu, Spirálu vědomí. Energie barev je od pradávna využívána k léčení. Vybírejte pocitově, intuitivně. Nemůžete udělat chybu. Kartičky můžete rovněž vytahovat poslepu :-). Afirmace po obvodu karet jsou vytvořeny speciálně k dané čakře tak, aby umocnily sílu barvy a symbolu Květu života.

S láskou,Vlaďka Samaya
www.vnitrnilaska.cz

Elixír MOKŠA - HARMONIE v kapkách

Harmonie a transformace v kapkách. Jedinečná esence, sloužící také jako ideální přípravek k dočištění záležitostí, jež byly uvolňovány na terapiích, různých prožitkových seminářích, léčivých meditacích, či během osobní práce na sobě. Postupně čistí naše citové bloky, navrací nás do našeho CENTRA BYTÍ. Přispívá k navýšení vlastního uvědomění, k duchovnímu růstu, navýšení vibrační úrovně a jeho účinkem je i návrat zdraví, duševní pohody, zdravých mezilidských vztahů, hojnosti, nového lepšího a tvořivějšího pohledu na vlastní život. MOKŠA je výjimečný přípravek, který v sobě spojil principy homeopatie, Bachových esencí a moudrost knihy I-ting. ELIXÍR MOKŠA tedy slouží na zpracování emočních konfliktů a s tím souvisejících onemocnění. V jediném přípravku je skrytý informační otisk na řešení všech 64 životních situací. Vybrané esence květin a stromů obsahující informaci na řešení emočních konfliktů byly homeopaticky potencované na velmi vysokém stupni. Navyšuje naši vibrační úroveň, hlubší přijetí toho, co je.
Zvyšuje energetickou zásobu, podporuje imunitní systém.
Rozpouští příčiny nemocí a psychických potíží, je účinný při panickém strachu a fobiích.
Různých kožních a potravinových alergiích.
Účinná při nutkavém chování, depresi, úzkostech, sebepodceňování, nízká sebe-hodnota.
Účinně napomáhá vyřešit emoční stres a konflikt skrytý za nádorovým onemocněním.
Detoxikuje tělo od těžkých kovů, léčiv chemoterapie, očkování.
Vylepšuje vztah k sobě, harmonizuje mezilidské vztahy.
Zvyšuje jasnost mysli, intuici.
Zabraňuje přenosu stresu těhotné ženy na své ještě nenarozené dítě.
Účinkuje ve spolupráci s vašim podvědomím a podle jeho potřeb a priorit. Za každý měsíc užívání se rozpouští vědomé i nevědomé stresy nastřádané za 1 rok života. Když se kapky v čase zpětně dostanou k okamžiku vzniku konfliktu, tak ho vytáhnout do vědomí a vyčistí ho. Složení přípravku: voda, vitamin C, minimální a neškodné množství alkoholu pro stabilizaci a informace z 84 druhů květinových esencí. Užívání: 1-7 kapek elixíru Mokša třeba zamíchat do 1 dl vody denně (ideálně ráno na lačno), u dětí do 12 let a těhotných žen se doporučuje 5 kapek za den. Je vhodné začít s menším počtem kapek a postupně přidávat. V případě hlubších emočních výkyvů snižte dávku. Přírodní ingredience zajišťují, že je bez vedlejších efektů a účinků. Mohou jej užívat děti od 0 let a dospělí do 199 let a více. Cena: 1 balení na 1-2 měsíce užívání 700,- Kč

Lidé ho označují za světovou senzaci ve všech zemích, kde ho měli možnost poznat.


Je to přípravek, který v sobě spojil principy homeopatie,

Bachových květinových esencí a moudrost knihy I-ťing.Maďarský klinický onkolog, gynekolog dr. Istvan Markus a jeho manželka zkušená homeopatka Ilona Benczeová přišli před lety s unikátním nápadem: zužitkovat neagresivní charakter metody informační medicíny = homeopatie, čistící efekt Bachových esencí na emoční konflikty a spojili je s 64 archetypálními životními situacemi člověka doloženy čínskou Knihou proměn I-Ťing, které pokud osoba "nezvládne" logicky ústí do emočních bloků a tím i do tělesných nebo psychických poruch.


• Homeopatie je systém léčby založený na použití minimálních (až nulových) koncentrací léčiv, které v masivních dávkách vyvolávají efekt podobný tomu, jaký má léčená nemoc - podobné léčí.


• Bachovy esence pomáhají člověku zvládnout záporné emoce a harmonizovat tělo, mysl a duši. Květové esence uvolňují zablokovanou energii a potlačované nebo nezpracované pocity, strachy, bolesti z minulosti, které po čase mohou vytvářet v našem nitru psychické konflikty, které vyplouvají na povrch jako různé fyzické poruchy. Každá nemoc má příčinu v některé negativní emocí.

Květinové esence je pomáhají změnit na pozitivní

Odstraňují napětí a mění ho v harmonii.

Neléčí nemoc jako takovou, ale osobnost člověka.

Člověk se stává otevřenějším, schopnějším lépe čelit negativním dopadům.

Esence jsou čisté, nejsou škodlivé a nemají vedlejší účinky.

Nesprávně zvolená esence není tělem energeticky přijata, proto neublíží, ale ani nepomůže.

Nepotírá to negativní, co v člověku je, ale podporuje pozitivní potenciál.

Tento změněný harmonický stav tak umožňuje překonat problémy, životní

výzvy a v neposlední řadě podporuje zdraví.


• I -Ťing neboli kniha proměn, obsahuje 64 hexagramů - obrazců. Tyto obrazce představují 64 rozdílných archetypálních situací našeho života. Základní myšlenkou I- tingu jsou proměny.