Reference

Děkuji...    DĚKUJI Všem klientům,   potěší a zahřeje, když v emailu, slovně nebo zpětně slyšíte, že to co "děláte"     MÁ SMYSL,           DĚKUJI   

Děkuji za Vaši DŮVĚRU

    Leia

Dobrý den, 

dvě sezení s Vámi a člověku se obrátí život vzhůru nohama! Ale pouze v tom nejpozitivněším slova smyslu. Z ustrašené slečny bez sebevědomí, se stala sebevědomá žena, která ví co chce a nachází svou ztracenou hodnotu. 

Dnes jsem v praxi vyzkoušela jak mysl působí a opravdu vše co chceme dokážeme! 

Šla jsem na pohovor s nastavením mysli a těla, ze to vyjde. Na pohovoru jsem byla vychválena, řekli mi ze mají pocit, že mě je dokonce na tu práci škoda! 

Po pár hodinách dokonce přišel pochvalný dopis nezávazně na sobě od ředitele personalistiky a personalisty. Jak jsem se líbila a že výsledek dají vědět na začátku týdne.
Pochválila jsem se . Dokázala jsem sama sobě že na to mám! A už teď vím, že protože tu práci chci, dostanu ji.
Za to vděčím vám a síle Vaši práce!

 Děkuji a brzy na viděnou! Jste kouzelnice!

Dám vědět výsledek... tak snad budu dostatečně silná :) a moc díky za tu chuť do života a změn... tohle jsem vážně potřebovala! 

Ten impuls.. věřit si - pokorně a nenechat si vše líbit.. chtít víc.

 Děkuji fakt mi měníte život! Jste skvělá!!!

Daniela R.

Milá Leio, 

chodíme k Vám oba velmi rádi na masáže a baňkování. Velmi nám vyhovuje, Váš celostní přístup a učení se, jak naslouchat svému tělu a duši. Vždy vyhmátnete přesně, kde je energie v těle zablokovaná a svými úžasnými schopnostmi vše rozproudíte. Také děkujeme za radu vhodného cvičení na doma. Vždy se k Vám těšíme, až nám napravíte tělo a dobijete baterky. ¨

Jana a Marek  

Krásné a klidné místo na první pohled..  .

Uklidnění hned ve dveřích

A hlavně jsem tady našla zásadní pomoc s řešením, v mém případě psychosomatických potíží. A za to věnuji mé velké děkuji  :-* 

I má záda děkují, je jim konečně fajn! 

Jana

Slovy nepopsatelné a rozhodně doporučuji, mám poměrně bohaté zkušenosti v téhle oblasti péče o tělo a Duši a znám spoustu skvělých masérek, ovšem Leia překonává vše, co jsem měl možnost, kdy poznat. Slovy nepopsatelná přidaná hodnota je prostě úžasná, asi bych mohl napsat cokoliv a nevyjádřím to co vnímám či cítím při každé návštěvě ve Studia Leia a speciálně při samotném procesu, ať už jde o samotnou masáž, u mne speciálně dotekovou, spojenou s léčením či křišťálovou terapii či terapii a další.

Jediné co jde říci vyzkoušejte a vnímejte vše co je Vám nabízeno, spokojenost, uvolnění zaručeno.

Kamil M.
https://www.lecivydotek.cz/ 

Dobrý den paní Macejíková,

Chtěla bych Vám poděkovat za úžasnou masáž a cvičení jenž jste mně naučila.

Tato cvičení mi pomáhají, lépe se mi chodí a celkově jsem opět nalezla energii, kterou jsem při špatné chůzi ztrácela.

Těším se na naše setkání a na Vaše léčivé ruce a srdce.

Děkuji Dáša Heneková

Jaký máte pocit po masáži, ošetření? Uvědomění? Propojení ? Naladění a celkově? Dotek ? Energie?

Bára: Více spojení sama se sebou. Vaše technika práce s tělem je fenomenální, jak po stránce práce s Duší, tak s energií i fyzické stránky. Práce manuální s tělem ...hlavně s ručníkem a krční páteří.

Bára Červená

"Profesionální a velmi citlivý přístup, skvělá masáž, baňkování, tejpování. Paní Macejíková mi ukázala cviky, které mi pomáhají, svými slovy pootevřela mysl i oči. Odcházel jsem s velmi dobrým pocitem, radami se řídím a je mi lépe. Rád se opět vrátím. Moc děkuji. Zdeněk O. 

Metoda SPS Spirální stabilizace páteře SM systém od Mudr. Smíška mi velmi pomohla, když jste se nám ve velmi příjemném prostředí s individuálním přístupem ve skupince věnovala, cvičení mi pomohlo znovu vstát a začít chodit, když ostatní mi už nedávali šanci a můj pohyb byl velmi omezený až skoro žádný, u Vás skrze SM systém jste mi dala šanci a velmi mi pomohla . Po měsíci cvičení, jsem se sama rozhodla cvičit denně a začala jsem cítit větší možnosti a schopnost ujít víc než vzdálenosti jedné zastávky. Po dvou měsících a pravidelném cvičení pod dohledem a denně cvičením doma jsem začala chodit po městě. Velmi Vám děkuji.

Olga H.

Dnešní Váš léčivý dotek "Křišťálovou terapií" a setkání s Vámi Leonko nám dala opravdu křídla, kterýma jsme se dotkli sami sebe. Srdce a mysl se radovala a duše byla šťastná. Děkujeme. Magda a Nataš  

Vážená paní Macejíková,

dnes jsem absolvovala první návštěvu Vašeho studia a určitě to nebyla návštěva poslední. Po takové nápravě páteře, jakou jsem zažila dnes u Vás, jsem dlouho toužila, jenom jsem stále nedokázala najít tu správnou osobu. A to se mi dnes konečně splnilo a to nad mé očekávání. 

Spoustu let jsem se nemohla ráno ani narovnat nebo předklonit bez bolesti, chodila jsem v předklonu s páteří vybočenou na levou stranu. 

A ještě mám pocit, že jsem povyrostla o několik centimetrů a celkově fyzicky se cítím nádherně jak dlouho ne. 

Prostě, paní Macejíková, vy jste pro mně chodící zázrak. Kéž by takových lidiček bylo na světě víc.

Takže super den.

M. Kouřilová, Havířov 

Já sama mám bohatou zkušenost s různými druhy masáží a dotekem. U masérů, kde jsem byla dříve se svým tělem, mi masáž vydržela pár hodin, v lepších případech pár dní a po vyšumění jsem se ocitla na stejném místě a nevěděla kudy dál.

Ve studiu Leia se děje něco velmi nestandardního. Přijdete někam, kde o vás už je věděno a pracuje se s vámi celostně - jak na tělesné úrovni, tak slovem (přesně mířenými dotazy, aby duše musela pojmenovat to skryté, co bolí a tlačí). A tak se stane, že vyjdete do světa a kromě toho, že je vám lépe na těle, tak jste někdo, kdo ví kam kráčí nezatížen dřívějšími obavami a starými vzorci chování. Někdy to nejde po prvním setkání, ale po druhém a třetím se dějí zázraky. Mne se podařilo po půlroce váhání přestěhovat natrvalo k novému partnerovi. Dokázala jsem otevřít mail s Dohodou o vyrovnání majetku a návrh na rozvod. Objevila se práce, kde jsou mé duši nakloněné bytosti. A to všechno během dvou týdnů. Je to také o mém snažení a práci, neděje se to samo, ale životní pocit je příjemný a reálný. Přestávám být v panice, ale žiji to, co je a přichází. Přeji všem, aby našli cestu k sobě skrze dotek.

Šárka

Mila Leo!
Moc Vám děkuji za uvolnění, které citím po skvěle provedené masáži. Trochu jsem Vašim "měkkým" technikám nedůvěřoval (Dornova metoda), ale nyní držím palce. Mé vleklé problémy s drobnými bolestmi a občasnou neschopností popadnout dech způsobene vadou v oblasti hrudní páteře ustoupily po jednom energetické ošetření a Dornovou metodou.
Moc děkuji a přeji spousty spokojených klientů. Brzy zavolám ohledně pokračování.
Srdečně

Marek Sittek